Nasze usługi

Auto-Arko

Mechanika pojazdów samochodowych

Przeprowadzamy naprawy silników spalinowych oraz układów: napędowego, zawieszenia, hamulcowego i wydechowego. Wykonujemy przeglądy techniczne stanu pojazdu. Przygotowujemy auta do jazdy w sezonie letnim i zimowym. Zapewniamy obsługę serwisową wraz z kasowaniem komunikatów pojawiających się na desce rozdzielczej. 

Klimatyzacja samochodowa i agregaty chłodnicze

Montujemy, serwisujemy i naprawiamy klimatyzację oraz agregaty chłodnicze (od 0 do -20 stopni) w autach różnego typu. Umożliwiamy wygodne korzystanie z klimatyzacji w nowych i starszych samochodach. Usuwamy grzyb oraz nieprzyjemny zapach, regulujemy i napełniamy systemy klimatyzacji do najróżniejszych typów pojazdów.

Wulkanizacja

Wymieniamy, naprawiamy, sprzedajemy i przechowujemy ogumienie do samochodów osobowych.

Dla stałych klientów zawsze znajdziemy dogodny termin na sezonową wymianę opon.

Diagnostyka komputerowa

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek napraw czy regulacji dokładnie sprawdzamy stan techniczny podzespołów elektronicznych danego pojazdu przy użyciu specjalistycznego sprzętu do diagnostyki. Dzięki temu oszczędzamy czas na zlokalizowanie usterki oraz możemy dokładnie ustalić jej przyczynę. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie używania i odczytu pomiarów sprzętu. Diagnostyka w naszym warsztacie obejmuje: pamięć sterownika silnika, elementy wykonawcze, inspekcja, olej serwis; ABS, Airbag, komfort oraz oświetlenie. 

Holowanie

Awarie samochodu zwykle zdarzają się w najmniej spodziewanych momentach i miejscach. Warto wtedy postawić na zaufanych fachowców. W razie awarii pamiętaj, że zawsze jesteśmy pod telefonem. W miarę możliwości czasowych i sprzętowych dojeżdżamy we wskazane przez Klienta miejsce na terenie Mińska Mazowieckiego i okolic. Zabieramy pojazd na lawetę, którą możemy przewieźć samochody ważące do 3,5 tony.

Wymiana szyb

Wypadki, stłuczki, uderzenia kamienia czy gałęzi to najczęstsze przyczyny usterek szyb samochodowych. Jazda z ograniczoną widocznością jest nie tylko zabroniona, ale i niebezpieczna. W naszym warsztacie montujemy szyby różnych marek do aut osobowych i dostawczych. Usuwamy z karoserii pozostałości po poprzedniej szybie, dokładnie czyścimy i przygotowujemy miejsce oraz precyzyjnie wstawiamy nową. 

Naprawy mechaniczne skrzyń biegów

Układ napędowy należy do najbardziej eksploatowanych. Zarówno manualne, jak i automatyczne skrzynie biegów często ulegają drobnym i poważniejszym awariom. Ich naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu. Oprócz diagnostyki, napraw i wymian elementów układów napędowego zapewniamy też usługi serwisowe, jak wymiany oleju i filtrów. 

Doposażanie pojazdów

W każdym nowszym samochodzie, istnieje możliwość rozbudowy wyposażenia o dodatkowe elementy, co pozwala zwiększyć komfort jazdy i użytkowania. W naszym warsztacie oferujemy: wgrywanie oprogramowania silnika i skrzyni biegów, aktualizacje map, montaż systemów audio, oświetlenia, bagażników, lusterek i czujników oraz przeróbki zagranicznych systemów i ograniczeń. 

AUTO ARKO
ul. Jaśminowa 54
05-303 Mińsk Mazowiecki

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 18:00
Sobota
08:00 - 14:00